Перейти до вмісту

Історія будівництва Відрадного – 1958

Проект мікрорайону Відрадний 1958 року

Перші плани щодо будівництва макрорайону почали з’являтися у 1958 році. Як бачимо з першого проекту 1958 року, озеро інтеграл ще не планувалося, також можна побачити якусь незрозумілу будівлю в самому парку. По вулиці Героїв Севастополя, зі стороні парку немає жодної будівлі. Взагалі, є дуже багато розбіжностей з теперішнім районом. Проспект Комарова мав назву вулиці Борщагівської а вул. Василенка (вона ж Ватченко, вона ж Трудовых Резервов) мала назву улица Высоковольтная. Архітектори Г. Слуцький, С. Теслер. Вже через рік, в 1959 році, цей проект буде дещо змінено.

Ось як презентували проект в ті часи:

!Велике будівництво проектується в Жовтневому районі між існуючими селищами Відрадним і Караваєві дачами, на продовженні вул. Борщагівській. де розташовані радгоспні поля та фруктові сади. Планується забудова вільних територій багатоповерховими будинками з використанням існуючих зелених насаджень для благоустрою районного парку. Тут буде розміщено 533 тис. м. житлової площі

Масив села Відрадний буде забудований великими мікрорайонами. Відповідно до нових методів планування, кожен з них буде окремим комплексом житлових будинків разом з усіма необхідними закладами – школами, дитячими садками, яслами, магазинами, гімназіями, комунальними гаражами, кінотеатрами і місцями для відпочинку. Такий житловий квартал буде повністю ізольований від міського шуму і транзитного руху. У ньому створюється максимум зручностей для населення.!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *